Yetenek sizsiniz ilizyon gösterileri

yetenek-sizsiniz-ilizyonDünyanın birçok ülkesinde adeta bir yetenek avcısı olan program, Yetenek Sizsiniz Türkiye ismiyle 6 yıldır birbirinden yetenekli insanları gün ışığına çıkarıyor. Yetenek denilince akla birbirinden farklı kategoriler ve gösteriler geliyor. Stand up’tan dansa, resimden cambazlığa, şarkı söylemeden eğitmenliğe kadar birçok yetenek sahibi insan milyonların önünde hünerlerini sergilerken bizleri de ekran başına kilitliyor. Peki, bu gösterilerin hangisi en göz alıcı ve heyecan verici? Bu gösterilerin hangisi tüylerinizi diken diken etmeyi başarıyor? Bu soruların tek bir cevabı var: ilizyon numaraları

Yetenek sizsiniz ilizyon Aref Ghafouri

Yetenek sizsiniz sahnelerinde şimdiye kadar birçok kişi ilizyon gösterileri yapmıştır. Programın 2. Sezonundaki ilizyonist yarışmacı Aref Ghafouri’yi bilmeyen yoktur herhalde. Milyonları şaşkına çeviren, Acun Ilıcalı’nın bu gösterilerde meşhur olmuş ‘’Yok artık!’’ lafını tüm Türkiye’ye söyleten, gösterilerinden günler sonra bile hala konuşulmayı başaran ilizyonist Aref Ghafouri. İzlerken tüylerinizin diken diken olduğu gösterilere imza atmış ve adeta bir fenomen haline gelmiştir Ghafouri. Yarıştığı sezonda kendisine rakip inanılmaz yetenekli kişiler olduğu için Şampiyon olamadı belki ama milyonlara kendini, yeteneğini gösterdiği ve Türkiye’de ilizyonu sevdirdiği kesin.

Yetenek sizsiniz ilizyon şampiyonları

Şampiyon ünvanını alabilen ve ilizyonist gösterisi ile Türkiye’yi şaşkına çeviren, Aref Ghafouri’den 3 yıl sonra, programa 5. Sezonda katılan Burak ile Kıvanç ikilisi olmuştur. Her turda jüri üyelerinden ‘Evet’ yanıtı almış ve ilizyonun insanları nasıl etkilediğini, kitlelerin akıllarını adeta başlarından alabildiğini herkese göstermiştir Burak ile Kıvanç adındaki iki ilizyonist. Sezonu galibiyetle, şampiyon olarak tamamlayan bu ikili Türkiye’nin ilk yetenek sizsiniz ilizyon şampiyonları olmuştur. Bu ikilinin sahneye her çıkışında acaba şimdi ne yapacaklar diye düşünen izleyici, televizyonun karşısına kenetlenmiş, ilizyon gösterisini izleyen herkes gibi gösteriye doyamayıp herkes gibi fazlasını istiyordu. Şampiyon ikili de her defasında gösterinin kalitesini arttırarak isimlerini finale yazdırmayı ve orada da şampiyon olmayı başarmışlardır.

Yetenek sizsiniz ilizyon gelecekte…

Daha nice ilizyonistler bu ve bunun gibi programlarda parlayacak ve seyirciyi şaşkına çevirecek kimse bilemez fakat ilizyonistlere duyulan hayranlığın hiç azalmayacağı kesin. Milyonları ekran başına kilitlemeyi başararak yüz binlerce TL olan büyük ödülü kazanan yeteneklerden birisi neden başka bir ilizyonist olmasın, hatta neden siz olmayasınız ki? Durmayın, hayallerinizin peşinden koşun ve ilizyon ile milyonları şaşırmaya bir adım daha yaklaşın.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap