Aklınızı başınızdan alacak 5 ilizyon numaraları

aklinizi-basinizdan-alacak-5-ilizyon-numaralariEğer arkadaşlarınızı şaşkına çevirmek istiyorsanız, bunu yapmak için ilizyon numaraları iyi bir seçenektir. İlizyon sayesinde sanki telepati, zihin kontrolü, ilham, geleceği görme ve daha fazlası gibi özel güçlere sahipmişsiniz gibi görünebilirsiniz.

İyi ilizyon numaraları sayesinde sizi izleyen kişileri tamamen şaşkına çevirebilir ve gerçekten insanüstü özel güçlerinizin olup olmadığını bile düşündürtebilirsiniz. Sevdiklerinizde özel güçlere sahip olduğunuz düşüncesini yaratmak için sizlere bilinen en iyi ve basit ilizyon numaralarını tam olarak nasıl yapıldıklarının da anlatıldığı bir şekilde listesini oluşturduk.

Kart ile Yapılan Zihin Okuma Numarası

9 dakikalık bu videoyu izleyerek bir dizi kart içerisinden seyircinin seçtiği kartı sanki onların zihnini okumuşcasına göstermenize olanak sağlayan harika bir ilizyon numarası öğrenebilirsiniz. Bu numara, ilizyon öğrenmeye yeni başlayan fakat insanları şaşırtmak için kolay ama etkili ilizyon numaraları arayan kişiler için harika bir seçenektir.

İnanılmaz Kalem Numarası

Bu, 4-6 kişilik küçük gruplara yapıldığı zaman harika sonuçların alınabileceği bir ilizyon numarasıdır. Bu numarayı gerçekleştirebilmek için 1 kalem gerekmektedir. Bu numara size, seyircilerden kafalarında belirlemelerini istediğiniz ilizyon numaraları onları şaşkına çevirecek şekilde nasıl tahmin edebileceğinizi öğretecektir.

Seçtiği Kartı Bulma ilizyon Numarası…

İşte seyircilerinizi şaşkınlıktan deliye döndürecek bir numara! Bu ilizyon numarası sayesinde seyircilerin zihinlerini okuyormuşçasına akıllarından geçen kartları göstere bileceksiniz. Bu numarayı başarılı bir şekilde yapmak oldukça kolaydır ve inanılmaz şaşkınlık belirtileri görürsünüz. Unutmayın ki bu numara her seyirci için 1 kere yapılabilmektedir. Aksi takdirde yakalanabilirsiniz!

İki Adet Paket Lastiği ile Yapilan ilizyon Numaraları

Bu video sizlere sadece 2 paket lastiği ile nasıl etkileyici bir ilizyon numarası yapılabileceğini göstermektedir. Herkesin kolaylıkla yapabileceği eğlenceli ve özel malzeme gerektirmeyen bir ilizyon numarası!

Falcılık Rehberi

Fal bakma bir ilizyon numarasıdır ve genellikle ilizyonistler tarafından ruhani güçlere sahip olduklarını seyirciye düşündürmek amacıyla yapılır. Falcılık yaparken bunu yaptığınız kişilerden aldığınız işaretler doğrultusunda gerçekleşme ihtimali yüksek olan tahminlerde bulunursunuz ve onları özel güçleriniz olduğuna inandırırsınız. Bu video falcılığı kolay bir şekilde, tam olarak nasıl kullanabileceğinizi göstermektedir.

1 Yorum

  • ReplyvedatOcak 14, 2017 at 7:50 am

    güzel

  • Yorum Yap